Аграріям продемонстрували ефект від фульвових кислот на кукурудзі

Оновлено: 17 черв. 2020


Контрольний та дослідний посіви кукурудзи з використанням фульвових кислот


В Солонянському районі на Дніпропетровщині агрономом господарства була зафіксована ефективність від внесення на зрошувані поля препарату на основі фульвових кислот. Зазначається, що загальна площа посіву кукурудзи на зрошені становила 1 тис. га, норма висіву — 85 тис./га. В основне удобрення з осені вносили 150 кг/гасульфоамофосу, при посіві 85 кг NPK 15:15:15 та при прополці 100 кг карбаміду. Для впровадження в технологію стимуляторів господарство закупило препарат Фульвітал Плюс з.п., та застосувало на площі 20 га з нормою 150 г/га. Зі слів агронома господарства, препарат вносили у фазу 3-5 листків через 4 години після застосування гербіциду. Через 14 днів після внесення агрономом разом із регіональним представником компанії «Агротехносоюз» по Дніпропетровській області було проведено огляд посівів.


«За рахунок дії фульвових кислоти рослини на дослідній ділянці виглядають краще розвиненими. Надалі в фазу 7-9 листків буде вноситися препарат Фульвітал Плюс Zn. В кінці сезону заплановано провести замір врожайності для визначення рентабельності від застосування стимуляторів росту рослин», — відзначили в компанії «Агротехносоюз». 

Читати по темі: Аграрії поділились досвідом швидкого виведення соняшнику зі стану стресу #Агротехносоюз #сільськегосподарство #рослинництво #зерновікультури #кукурудза #стимуляториростурослин #ЗЗР

90 переглядів0 коментарів