Весняні негаразди погоди. Як захистити рослини?Травень. Третій місяць весни, а погода і надалі не дає можливості аграріям відчувати себе спокійно. Різкі перепади температур, які відмічаються на сьогодні – вночі +1- +3°С а вдень +15° негативно впливають на ріст і розвиток сільськогосподарських культур. Як бути в даній ситуації? Як допомогти рослинам нормально розвиватися і зберегти потенціал врожайності?


Для вирішення даних проблем компанія Агротехносоюз пропонує високоякісні продукти з німецької сировини, виготовлені в Німеччині


Гуміфілд ВР – 18Солі гумінових кислот 180 г/

Солі фульвових кислот 20 г/л

В тому числі: амінокислоти 25 г/л

К2О 30 г/л

Мікроелементи 5 г/л

Норма застосування 0,4 л/ га.

Універсальний антистресант, який застосовується для посилення опору рослин стресам різного походження, стимуляції розвитку кореневої системи та додаткового накопичення органічної речовини. Сприяє покращенню якісних показників у зернових та технічних культур.

Гуміфілд в.г.Солі фульвових кислот 80 г/кг.

Солі гумінових кислот 750 г/к

В тому числі: амінокислоти 100-120 г/кг

Норма застосування 0,1 кг/га
Гуміфілд в.г. – універсальний продукт, який застосовується як для обробки насіння так і для позакореневого внесення. Завдяки сухій формі препарат може зберігатись при низьких температурах. Потребує приготування маточного розчину.