top of page

Вночі 9 та 10 травня в Україні прогнозуються заморозки, повідомляє Український Гідрометцентр


Агротехносоюз, Гідрометцентр, Заморозки, приморозки, холодовий стрес


В Україні прогнозують заморозки! Різке зниження температури повітря вночі до 0 °С і нижче, може завдати значної шкоди посівам сільськогосподарських культур.


🌾Так пшениця озима при температурі +5 °С і нижче призупиняє обмінні процеси, відбувається депресія фотосинтезу.


🌽Кукурудза в період від сходів до фази 3-5 листків за температури нижче +4 °С отримує стрес, а при -2 -3 °С гине. Активне засвоєння фосфору рослинами кукурудзи сповільнюється вже за температури нижче 10 °С.


🌻Посіви соняшника більш стійкі до холодового стресу, однак при температурі нижче +7°С вже сповільнюється ріст рослин та призупиняється засвоєння елементів живлення!


Щоб зменшити негативний вплив дії низьких температур та інших стресових факторів важливе застосування якісних антистресантів (гумат калію + амінокислоти)!

Рекомендуємо препарати німецької компанії Humintech 🇩🇪 :

Гуміфілд Форте Аміно в.с., 0,4 л/га або Фульвігрін Антистрес в.с., 0,5 - 1,0 л/га


Гуміфілд Форте Аміно в.с., забезпечує завчасне попередження або зняття наслідків стресів. Зафіксовані результати внесень показують, що дворазове внесення на пшениці озимій вартістю 7,8 євро/га (по 0,4 л/га) забезпечує додатковий приріст врожаю +4+5 ц/га. Одне внесення на ріпаку після приморозків вартістю 4,9 євро/га (0,5 л/га) забезпечує додатковий приріст у +2,5+3,5 ц/га.


Фульвігрін Антистрес в.с., рекомендується для відновлення посівів після сильних стресів (заморозків) та забезпечення стимулюючої дії! Одне внесення вартістю 8,8 євро/га на посівах кукурудзи у фазі 3-5 листків в умовах низьких температур допомагає зберегти до 10-12 ц врожаю на кожному гектарі!заморозки, холодовий стрес, приморозки, приморозок, заморозок, Гуміфілд, Аміно, Фульвігрін, Фульвігрейн, Антистрес, Агро, Агротехносоюз, АТС


82 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page