top of page

До гарного врожаю разом з «Фульвітал Плюс»


В кожному сучасному сільському господарстві бажають отримати максимальну ефективність від рослин за оптимальних витрат, а інколи допомогти ураженим гербіцидними стресами, спекою чи посухою рослинам.

Компанія «Агротехносоюз» пропонує ефективне рішення, яке забезпечить ефективну стимуляцію під час вегетації.


За добрих погодних умов і активного росту рослин, для суттєвого збільшення прибутку, варто використати препарат виробника з Німеччини Humintech GmbH «Фульвітал Плюс». Він містить високоактивні фульвові кислоти, що стимулюють ріст листя, посилюють закладання генеративних органів та інтенсифікують фотосинтез і збалансований комплекс мікроелементів. Справа в тому, що фульвові кислоти, потрапляючи до рослини мають подвійну дію: активно стимулювати її ріст, та посилюють засвоєння елементів живлення з ґрунту. Під їх впливом збільшується кількість кореневих виділень, в основному органічних кислот, які в свою чергу здатні частково переводити елементи живлення з недоступних форм в доступні. Тобто стимуляція росту підкріплюється більш активним живленням. Завдяки цьому, ми отримуємо добре розвинуті здорові рослини.


Інтенсивний обмін речовин простимульований фульвовими кислотами забезпечує високий імунітет який ефективніше протистоїть хворобам. Тому найбільш оптимальним є застосуванням стимулятору росту та дефіцит-коректору елементів живлення «Фульвітал Плюс» в суміші із фунгіцидами у критичні фази розвитку рослин – закладання генеративних органів та перед цвітінням.


Також не можна оминути той факт, що при обробці посівів препаратом «Фульвітал Плюс», суттєво збільшується площа листків, таким чином рослина, маючи більшу площу фотосинтетичного апарату, синтезує більше вуглеводів, жирів та білків, які напряму впливають на врожайність.

«Фульвітал Плюс» слід застосовувати в ключові етапи росту рослин – закладання генеративних органів та перед цвітінням в нормі 0,45 л/га рідкого, або 0,15 кг сухого препарату.


Особливо ефективно застосовувати на соняшнику у суміші з фунгіцидами.Микола Ришков

менеджер з питань регіонального розвитку ТОВ «Агротехносоюз»

В Миколаївській та Одеській областях.

тел.: 067 829-49-17; 067 617-49-3536 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page