top of page

Оптимальний варіант для покращення весняної вегетації озимих культур

Фульвігрейн, Фульвігрейн старт, гумат, атс, пшениця, кущіння пшениці

Озима пшениця може пройти два періоди кущіння - осінній і весняний, в залежності від дати сівби та інших факторів. У посушливих умовах Півдня України, у разі відкладеної сівби і недостатнього формування бокових пагонів восени, кущіння пшениці відбувається лише навесні, триваючи 30-40 днів, це знижує коефіцієнт кущіння.


З насіння повинен формуватися кущ, що містить головне і два-три бокових стебла з добре розвиненою вторинною кореневою системою. При такому розвитку рослина формує кілька продуктивних стебел. Це найбільш здоровий і сильний тип куща, стійкий до вилягання, хвороб та інших негативних факторів.


Відвідуючи господарства Одеської та Миколаївської областей, я рекомендую включати для першої обробки препарат Фульвігрейн Старт в.с. 0,5 л/га. Цей препарат прискорює відновлення вегетації рослин, одночасно захищаючи їх від кліматичних та пестицидних стресів, які трапляються  щороку.


Сучасні погодні умови нагадують виробникам сільськогосподарської продукції про важливість постійного пошуку нових можливостей і технологій. Без цього все важче досягати стабільного зростання виробництва. Господарства, які планують стратегію вирощування культур, впевнено включають продукти компанії Humintech GmbH, знаючи, що кожен з рекомендованих якісних препаратів виправдовує їх очікування.


Фульвігрейн, Фульвігрейн старт, гумат, атс, кущіння, озима пшениця, відновлення вегетації, дослід

У поточному році проблема слабкого осіннього кущення посівів є актуальною. Деякі ділянки вийшли з зими у вигляді шильця, і на весну вони виявилися в ослабленому стані, потребуючи багато часу для нормального відновлення вегетації. Це стає перешкодою для отримання високих врожаїв, але є рішення.


Для швидкого та якісного відновлення вегетації рослин під час весняного періоду я рекомендую застосувати новітній препарат Фульвігрейн Старт в.с. 0,5 л/га від німецької компанії Humintech GmbH. Цей препарат містить фульвові кислоти, гумінові кислоти, ауксин, цитокінін, гліцин, глутамін та інші активні складові, які сприяють швидкому відновленню вегетації та активному кущенню. Він також забезпечує стимулювання розвитку кореневої системи і захист рослин від стресів, що виникають від негативних умов.

Фаза весняного відновлення вегетації у озимих культур є ключовим моментом у вирощуванні. За допомогою препарату Фульвігрейн Старт в.с. 0,5 л/га можна уникнути багатьох проблем, які можуть виникнути на етапі відновлення весняної вегетації. Цей препарат варто використовувати кожному господарю, який прагне досягти прибутковості у своїй справі.


Таким чином, лише відповідно до всіх рекомендованих вимог технології догляду за посівами, з урахуванням стану посівів, в умовах Південного Степу України можна зменшити негативний вплив погоди і уникнути зменшення загального обсягу виробництва зерна.

 

Микола Ришков

керівник Південного регіону

ТОВ «АГРОТЕХНОСОЮЗ»

(067) 829 49 17, (067) 617 49 35

143 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page