Пошкоджені градом буряки на Полтавщині відновили втрачену вегетативну масу — досвід Агротехносоюз


Посіви цукрових буряків після внесення регуляторів росту

2 червня в Полтавській області пройшов сильний град, який завдав шкоди посівам цукрових буряків на площі понад 1 тис. га. Повторний огляд посівів станом на 18 червня засвідчив про позитивний ефект від внесення препаратів та відростання на культурі нових листків.

Читати по темі: Аграріям розповіли, як відновити посіви цукрових буряків після градобою

Зазначається, що на час першого обстеження посівів було знищено майже всю листкову поверхню цукрових буряків. За рекомендаціями фахівців компанії «Агротехносоюз», з метою відновлення вегетативної маси рослин у посівах було застосовано регулятори росту Гуміфілд ВР-18 в.с., 0,4 л/га в одній баковій суміші із Фульвітал Плюс в.с., 0,3 л/га.


«Вже на третій день після внесення агрономом було помічено відростання нових листків. Солі гумінових кислот забезпечили зняття стресу у рослин, а фульвові кислоти простимулювали швидке наростання нових листків. Станом на 18 червня на рослинах майже не залишилось ознак градобою. Забарвлення у листків темно-зеленого кольору, що свідчить про те що рослини інтесивно фотосинтезують та розвиваються», — звітують спеціалісти компанії «Агротехносоюз».

#Агротехносоюз #сільськегосподарство #рослинництво #негода #град #цукровібуряки #Полтавськаобласть #регуляторросту

49 переглядів0 коментарів