top of page

ФУЛЬВІГРІН БОР


Асортимент листкових борних добрив на ринку України дуже широкий і значно перевершує всі інші монодобрива. Соняшник, соя, горох, ріпак, овочі - саме ті культури, які на сьогодні найбільше потребують підживлення бором. Даний агрозахід допомагає врятувати рослини від абортивності квіток. Фізіологія цього процесу полягає в необхідності бору для проростання пилку і росту пилкової трубки при заплідненні.


Які ж борні добрива вибрати? Яким сполукам бору надавати перевагу?


При виборі добрив, у тому числі і борних, не правильно звертати увагу лише на відсоток вмісту бору в добривах. Для повного засвоєння його рослинами через листя дуже важливо, щоб сполуки бору добре та швидко розчинялися у робочому розчині і проникали через листкову поверхню. Швидка та повна розчинність гарантує 100% доступність бору для рослини та забезпечує технологічність їх внесення. Для підвищення розчинності бору найчастіше використовують реакцію з моноетаноламіном. Всі рідкі борні добрива виготовляються на основі цієї сполуки.

Представляємо вам препарат із вмістом бору від компанії Агротехносоюз – ФУЛЬВІГРІН БОР. Цей препарат спеціально розроблений для компенсації дефіциту бору в сільськогосподарських культурах. Бор у вигляді боретаноламіну відмінно засвоюється рослинами і має пролонговану дію.


Але у цього стимулятора росту та дефіцит-коректора є своя «фішка». Річ у тому, що крім безпосередньо бору, цей продукт містить і фульвові кислоти. Фульвові кислоти є природним стимулятором росту і підвищують коефіцієнт засвоєння елементів живлення, сприяють активному поділу клітин, закладнню генеративних органів, посиленню імунітету і стимуляції фотосинтезу. Через відносно невеликий розмір молекул фульвові кислоти швидко засвоюються рослинами. В поєднанні з бором при потраплянні на листя вони швидко транспортують бор до метаболічних ділянок. Фульвові кислоти найефективніші природні хелатуючі сполуки сумісні з рослинами.

Основні переваги препарату ФУЛЬВІГРІН БОР від компанії Агротехносоюз:


- Живить рослини бором

- Попереджає абортацію квіток і зав'язей

- Підвищує засвоєння важкодоступних елементів живлення з ґрунту та підвищує коефіцієнт використання елементів живлення з внесених добрив.


Застосування:


Культура - Зернові, технічні овочеві

Спосіб застосування - Обприскування по вегетації

Норма витрати препарату 0,5-1,5 л/га

Кратність обробок 3Культура - Плодово-ягідні

Спосіб застосування - Обприскування по вегетації

Норма витрати препарату 0,5-3 л/га

Кратність обробок 6


Культура - Виноградники

Спосіб застосування - Обприскування по вегетації

Норма витрати препарату 1-3 л/га

Кратність обробок 6


Культура - Овочеві та плодово-ягідні

Спосіб застосування - Фертигація

Норма витрати препарату 1-6 л/га

Кратність обробок 6

Склад:

Фульвові кислоти..................100 г/л

Бор (В)....................................100 г/л

pH...........................................7,5-8,5

Препаративна форма: Водна суспензія Упаковка - 20 лАвтор:

Менеджер з регіонального розвитку компанії Агротехносоюз в Херсонській області

Степаненко Олександр

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном 067 236 57 39

50 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page