top of page

НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

ЗА ЯКИХ ТЕМПЕРАТУР МОЖНА ЗАСТОСОВУВАТИ ПРЕПАРАТИ КОМПАНІЇ АГРОТЕХНОСОЮЗ?

Оптимальні температури застосування коливаються в межах від +5°С до +25°С для холодостійких культур та від +10С до +25°С для теплолюбних культур (в момент внесення препаратів).

ЧИ НЕ ВТРАЧАЮТЬ СВОЄЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРЕПАРАТИ ГУМІФІЛД ФОРТЕ БРІКС, ГУМІФІЛД ВР-18 ТА ГУМІФІЛД В.Г., ЯКЩО ЗАВЧАСНО ОБРОБИТИ НАСІННЯ?

У препаратів Гуміфілд Форт Брікс, Гуміфілд ВР-18 та Гуміфілд в.г., немає обмеження в періоді між обробкою насіння до його висівання в ґрунт. Наприклад, насіння може бути оброблене влітку,  а посів проведений навесні.

ЩО Ж ТАКЕ ЛЕОНАРДИТ

І ДЕ ЙОГО ВИДОБУВАЮТЬ?

Леонардит – різновид бурого вугілля, отриманий з доісторичної рослинної речовини. Леонардит має високий вміст гумінових речовин з високою біологічною активністю. Леонардит – природній мінерал, найбільше родовище якого розташоване в Німеччині.

ЩО ТАКЕ ГУМАТИ?

Натрієві, калієві та амонієві солі гумінових кислот, які одержують з леонардиту шляхом лужної екстракції, називають гуматами. Хоча гумати натрію мають застосування в різних галузях промисловості, таких як друкарські фарби, гумат калію широко використовується в сільському господарстві. Для органічного землеробства використовують лише гумати калію.

ЩО ТАКЕ ГУМІНОВІ КИСЛОТИ?

Гумінові кислоти - це складні органічні молекули, що утворюються при розпаді органічної речовини в ґрунті. Вони є основною фракцією природних гумінових речовин. Часто цей термін використовують для означення гумінових та фульвових кислот.

ЯК ГУМІНОВІ КИСЛОТИ ВПЛИВАЮТЬ НА РОСЛИНИ?

Гумінові кислоти мають пряму всебічну дію на процеси росту рослин і здійснюють їх регуляцію протягом всього періоду вегетації рослин. Характер їхнього впливу на рослини досить складний і багатоступінчастий. Потрапляючи в рослину, гумінові кислоти сприяють ферментативній активності всіх клітин рослини, тобто збільшують енергетику рослинної клітини, та стимулюють процеси життєдіяльності, посилюють корисну дію інших речовин.

Найпоширеніші питання: FAQ

ЧИ МОЖНА ЗАСТОСОВУВАТИ ГУМАТИ ІЗ ГЕРБІЦИДАМИ?

Препарати, основою яких є гумат калію сумісні із гербіцидами, окрім випадків посухи на перерослих бур'янах та в баковій суміші із високоселективними гербіцидами. Компанія Агротехносоюз не рекомендує застосовувати препарати, які містять в складі амінокислоти в комплексі із гербіцидами.

ЯКІ Є ОБМЕЖЕННЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ ПРЕПАРАТІВ КОМПАНІЇ АГРОТЕХНОСОЮЗ ПІД ЧАС ПОСУХИ?

Під час посухи рекомендується застосовувати антистресанти! Проте, якщо листки на рослинах втратили тургор, внесення потрібно відтермінувати на нічний час, коли рослини відновляться. Також, під час посухи не рекомендується застосовувати препарати на основі фульвових кислот.

ЧИ МОЖНА ЗМІШУВАТИ МІЖ СОБОЮ ПРЕПАРАТИ В МАТОЧНОМУ РОЗЧИНІ?

В одній баковій суміші дозволяється одночасно застосовувати декілька різних препаратів компанії Агротехносоюз. Але під час приготування маточного розчину змішувати їх забороняється!
Порядок: спочатку вилийте в бак обприскувача Фульвітал Плюс, перемішайте, а потім додайте Гуміфілд ВР-18.

bottom of page