top of page

КОМПАНІЯ АГРОТЕХНОСОЮЗ

Агротехносоюз – компанія, що вже більше 15 років предcтавляє в Україні німецьку компанію Humintech GmbH. За допомогою антистресантів та стимуляторів росту вироблених в Німеччині ми допомагаємо отримувати стабільні та високі врожаї пшениці, соняшника, сої та інших культур українським сільгоспвиробникам в умовах впливу стресів різної природи: засухи, заморозків, пригнічень гербіцидами, незбалансованого живлення…

гумати агротехносоюз

АНТИСТРЕСОВА ДІЯ ГУМАТІВ

Застосування гуматів разом з протруйниками зменшує їх інгібуючий вплив на проростання зародку насінини, підвищує темпи росту і розвитку рослин. Застосування гуматів разом з гербіцидами скорочує період пригнічення культурних рослин. Посіви не втрачають 3-7 днів вегетації на вихід із стресового стану, а працюють на отримання урожаю. Обприскування фунгіцидами зупиняє розвиток хвороб, а додавання фульватів відновлює рослини за рахунок рістстимулюючих та імуностимулюючих властивостей. Також за рахунок підвищення імунітету рослин подовжується період захисної дії фунгіцидів.

гумат агротехносоюз

ПРО КОМПАНІЮ HUMINTECH

Humintech – німецька компанія, розташована недалеко від Дюссельдорфа у містечку Гревенбройх, Німеччина.  Більше 50 років тому вона розпочала активне дослідження, розробку і виробництво гумінових препаратів з леонардиту – особливого високоокисленого виду бурого вугілля. Найкраще родовище якого - кар’єр Гарцвайлер площею 6600 га, що знаходяться вздовж річки Ерфт між містами Кельн та Дюссельдорф.
Компанія Humintech  спеціалізується на виробництві препаратів для сільського господарства. Перелік її продуктів охоплює сільськогосподарське виробництво, кормовиробництво, фармацевтику, будівельну промисловість, ветеринарну медицину, очищення та детоксикацію забруднених вод та грунтів. Всього понад 25 препаратів для сільського господарства.
Завдяки запатентованій технології виробництва гумінових кислот та високоякісній сировині – унікальному німецькому леонардиту з низьким вмістом домішок та високим ступенем біологічної активності виробляються препарати які мають попит в усьому Світі. Вони широко використовуються в ЄС, експортуються до США, Канади, в країни Південної Америки, Близького Сходу, та Східної Європи. Загалом  в понад 70 країнах Світу.

гумат агротехносоюз

HUMINTECH У 2015, 2016 ТА 2017 РОКАХ ВХОДИТЬ ДО 100 НАЙБІЛЬШ ІННОВАЦІЙНИХ КОМПАНІЙ НІМЕЧЧИНИ.

Вона є членом «Міжнародного товариства гумінових речовини» (IHSS) та співзасновником «Асоціації виробників гумінових добрив» (HPTA),  бере участь у щорічних конференціях для обміну ідеями.

Якість продукції Humintech контролюється,  перевіряється та сертифікується провідними світовими установами:

  • BBA (Федеральний біологічний науково-дослідний центр з сільського господарства та лісництва)

  • IMO (Інститут екології ринку)

  • OMRI (Інститут з перевірки органічних матеріалів)

  • LUFA (Сільськогосподарський науково-дослідний інститут)

  • FiBL (Науково-дослідний інститут органічного сільського господарства).

logo_pages-to-jpg-0001.jpg
Humintech
bottom of page