top of page
ОПІКИ ВІД ГЕРБІЦИДІВ
Гербіцидний стрес, опіки, соя, соняшник, аміно, антистрес, фульвігрін

Сьогодні, основним заходом боротьби із бур’янами, є застосування гербіцидів. Даний метод дійсно є найефективнішим у підтримці чистоти полів, і дає змогу уникнути конкуренції основної вирощуваної культури із бур’янами. Однак, застосування гербіцидів вимагає дотримання суворих правил застосування, які не завжди вдається виконувати. Високі або низькі температури, велика кількість опадів, перерослі бур’яни та помилки спричинені через людський фактор часто призводять до пригнічення гербіцидами основної вирощуваної культури.

Після гербіцидних опіків в рослинах порушуються наступні фізіологічні процеси:

  1. Фотосинтез

  2. Дихання

  3. Транспорт речовин

  4. Ріст

  5. Синтез біологічно важливих сполук.

 

ЧОМУ РОСЛИНИ ОТРИМУЮТЬ ПОШКОДЖЕННЯ ТА СТРЕС ЯКЩО ГЕРБІЦИД МАЄ СЕЛЕКТИВНУ ДІЮ?

Коли селективний гербіцид проникає в рослину основної вирощуваної культури він не має на неї пагубної дії тому, що вона має здатність перетворювати активний інгредієнт у нетоксичні молекули. Але для здійснення перетворення рослина використовує енергію, яка є цінною особливо під час дефіциту вологи. Для відновлення запасів вже використаних ресурсів рослині потрібен час, тому ріст рослин може призупинитись. Спеціалісти компанії «Агротехносоюз» рекомендують застосовувати антистресанти на 2-3 день після внесення гербіциді, які підсилять імунітет рослин та у разі проявів пригнічення прискорять відновлення основної культури на полі.

ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКИХ ДІЮЧИХ РЕЧОВИН МОЖНА ЗМЕНШИТИ НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ ГЕРБІЦИДНИХ ОПІКІВ НА РОСЛИНИ?

Для того, щоб захистити сільськогосподарські культури від опіків гербіцидів та сприяти їхньому відновленню компанія Humintech рекомендує застосовувати Антистресанти. Зокрема тих, які містять амінокислоти, солі гумінових кислот. Солі гумінових кислот та амінокислоти сприяють розкладанню токсичних речовин у рослинах, сприяють їхньому відновленню та підвищують стійкість до стресів.

Найкраща відповідь для того, щоб знешкодити дію стресу це наступні препарати, які містять збалансоване співвідношення діючих речовин:
 

  • Фульвігрейн Антистрес – солі гумінових та фульвових кислот, амінокислоти, фітогормони.

  • Фульвігрін Антистрес - солі гумінових та фульвових кислот, екстракт морських водоростей, амінокислоти.

  • Гуміфілд Форте Аміно - солі гумінових та фульвових кислот, амінокислоти

  • Гуміфілд ВР-18 - солі гумінових та фульвових кислот.

Гербіцидний стрес, опіки, соя, соняшник, аміно, антистрес, фульвігрін

Застосування антистресантів Humintech (Фульвігрін Антистрес в.с. або Фульвігрейн Антистрес в.с. або Гуміфілд Форте Аміно в.с.) пришвидшує виведення рослин зі стану стресу. Таким чином збільшується кількість днів ефективної вегетації та зростає й прибуток від вирощування!

bottom of page