top of page

Відновлення сої після гербіцидних опіків з Гуміфілд Форте Аміно(Стан рослин через 5 днів після внесення гербіциду)


Сьогодні, основним заходом боротьби із бур’янами, є застосування гербіцидів. Даний метод дійсно є найефективнішим у підтримці чистоти полів, і дає змогу уникнути конкуренції основної вирощуваної культури із бур’янами. Однак, застосування гербіцидів вимагає дотримання суворих правил застосування, які не завжди вдається виконувати. Високі або низькі температури, велика кількість опадів, перерослі бур’яни та помилки спричинені через людський фактор часто призводять до пригнічення гербіцидами основної вирощуваної культури.

Що робити, якщо від гербіцидів з’явилися опіки? Відповідь – діяти! Бо з кожним днем стресу врожайність знижується на 1-2%. Тобто, 5 днів гербіцидного стресу – це -5-10% від потенційної урожайності.

В Черкаській область, Черкаського району в одному із провідних господарств застосовували грамініцид на сої. Гербіцид був якісний і як показує досвід, в 99% працює ефективно. Але через людський фактор під час застосування не було дотримано вимог заявлених виробником через що рослини сої отримали опіки. За порадою як діяти в даній ситуації звернулися до регіонального менеджера по Черкаській області компанії «Агротехносоюз». Для швидкого виведення рослин із стану стресу було вирішено застосувати препарати Гуміфілд Форте Аміно в.с., нормою 0,5л/га. Препарат вносили через 5 днів після отримання опіків. Результат не змусив себе чекати і вже через 10 днів в рослин відновились пошкоджені листки, набули зеленого забарвлення, у рослин відновився активний ріст та гілкування!(Через 10 днів після застосування препарату Гуміфілд Форте Аміно в.с., 0,5 л/га)


Автор:

Лопатюк Анна Геннадіївна381 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page