top of page

ПОЛЬОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ КОМПАНІЇ АГРОТЕХНОСОЮЗ

Ми гарантуємо ефективність наших препаратів

P80621-145945.jpg

ДОСЛІДЖЕННЯ ПРЕПАРАТІВ

Компанія «Агротехносоюз» постійно проводить дослідження ефективності препаратів на всій території України! Кожного року в провідних господарствах України закладається більше 100 дослідів із середньою площею дослідної ділянки 20 гектарів.

 

Дослідження дії препаратів в різних кліматичних зонах та на різних культурах дає можливість адаптувати рекомендовані схеми застосування в умовах змін клімату та вдосконалювати склад препаратів!

Крім власних досліджень компанія співпрацює як із зарубіжними так і з українськими університетами та інститутами де також проводяться досліди з метою відкриття нових можливостей  гуматів.

L18A3827.jpg

НАШ ДОСВІД ТА РОЗРОБКИ

Отриманим досвідом компанія «Агротехносоюз» діляться на щорічних конференціях, на навчаннях дистриб’юторів та господарств, а також на сторінці Facebook та YouTube каналу.

Саме завдяки досвіду роботи з гуматами компанії Humintech вдалося розробити унікальну в Україні та світі лінійку препаратів «Фульвігрейн». Препарати поєднали в своєму складі гумати, фітогормони та мікроелементи!

Ми постійно вдосконалюємось, щоб аграрії мали можливість вирощувати високі урожаї незалежно від погодних умов!

IMG_3875.JPG

НОВІТНІ ПРИЛАДИ І ОБЛАДНАННЯ

Сьогодні технології розвиваються дуже швидко! Вже стало можливим діагностувати стан полів навіть із дрона або супутника. Компанія «Агротехносоюз» користується новітнім обладнанням що дозволяє високоточно досліджувати дію препаратів!

В лабораторії компанії є фітотрон, який дає можливість пророщувати рослини до початкових фаз вегетації та досліджувати на них дію препаратів. Прилади для дослідження інтенсивності фотосинтезу та визначення кількості хлоропластів в листках дає можливість точно продіагностувати на скільки змінюється та через який час той чи інший показник в рослинах після внесення гуматів. В подальшому порівняти отриманні дані із контрольною ділянкою.

bottom of page