top of page

ЦІКАВІ СТАТТІ

P80508-141322.jpg

Якщо зими не буде знову, як діяти?

Як протидіяти стресам. Результати застосування антистресантів та стимуляторів росту. Схема застосування. Приклади застосування технології. Комплексна технологія. Як врятувати ріпак озимий в умовах заморозків?Рекордний показник прибавки врожаю. Вкотре німецькі гумати підтвердили свою ефективність! Як розкрити генетичний потенціал ріпаку озимого? 

 
 
ріп.jpg

Як підвищити зимостійкість ріпаку?

Як же уникнути негативних наслідків стресів та вирощувати ріпак з прибутком? Вплинути на несприятливі погодні умови ми дійсно не в змозі, але ми можемо обрати якісний посівний матеріал із високою зимостійкістю, адаптувати обробіток ґрунту до посушливих умов, створити більш сприятливі умови забезпечивши посіви відповідною кількістю елементів живлення та стимулювавши розвиток кореневої системи.

 

Заголовок 1

віват гумінові.png

ВІВАТ ГУМІНОВІ КИСЛОТИ!

В цій статті автор наголошує на тому, що треба приділяти більше уваги значному зниженню родючості ґрунтів у наш час. Одним із засобів вирішення цієї проблеми є підвищення вмісту гумусу в ґрунті. В публікації розглянуті основні складові гумусу – гумінові кислоти, фульвокислоти та гумін. Окрім цього, автор розглядає основні джерела гумусових речовин та способи одержання солей гумінових та фульвових кислот.

gumat antustres.png

ГУМАТИ — АНТИСТРЕСОВА ТЕРАПІЯ ДЛЯ РОСЛИН

Автор наводить опис складу гумусових речовин, особливо гумінових та фульвових кислот. Зверніть увагу на цю публікацію, якщо вас цікавить науково обґрунтована думка про вплив солей гумінових кислот на фізіологічні процеси в рослинах. Окрім того, в статті описаний вплив гуматів при застосуванні їх в якості антистресантів, тобто речовин, які допомагають рослині долати стреси різної природи. Автор висвітлює фізіологічні процеси при обробці рослин гуматами за умов температурних стресів та дії пестицидів.

gumin preparat.png

ГУМІНОВІ ПРЕПАРАТИ: ПОВЕРНЕМО ҐРУНТУ ОРГАНІЧНІ РЕЧОВИНИ

Після цієї статті ви зрозумієте що таке гумінові речовини – добрива або препарати, які виступають в якості біостимуляторів росту, антистресантів. Дуже важливим питанням є біологічна активність гумінових речовин, яка впливає на їх ефективність та норми застосування. Цей параметр пов’язаний з якістю сировини, з якої виробляють гумінові речовини. Яка сировина найкраща для екстрагування гуматів? Про це та багато іншого ви можете ознайомитись тут.

ГУМИНОВЫЕ ВЕЩЕСТВА — ВЫЗОВ ХИМИКАМ XXI ВЕКА

Є величезний клас природних органічних речовин, про який хіміки надовго забули. Тим часом з точки зору хімії майбутнього їх можливості безмежні, а галузь їх можливого застосування дуже велика. Мова йде про гумінові речовини.
Зверніть увагу на дуже докладну статтю відомого дослідника гумінових речовин, який вивчає цю тему більше ніж 30 років!

gumin vesh.png

HARNESSING THE BENEFITS OF HUMIC AND FULVIC ACID FOR CROPS

У цій статті ви дізнаєтесь:
Як працюють гумінові кислоти.
Користь гумінових кислот для сільськогосподарських культур.
Як використовувати гумінові та фульвові кислоти для посівів.
Важливі факти, які необхідно знати про леонардит.

9 FULVIC ACID BENEFITS AND ONE WEIRD THING

В цій статті можна знайти детальний розбір відмінностей між гуміновими та фульвовими кислотами. Після цього фокус уваги залишається на описі фізичних та хімічних властивостей фульвокислот, а також засобів їх одержання. Багато інформації наведено саме про галузі застосування фульвових кислот, наприклад, наводиться багато даних на користь використання цих природних сполук в медицині або сільському господарстві.

what is humus.png
harnessing the.png
15 humic acid.png

15 HUMIC ACID USES & BENEFITS

Просто 15! основних переваг застосування та використання гумінових кислот – коротко та з глибоким змістом!

WHAT ARE HUMIC ACIDS?

Все що ви хотіли знати про гумінові речовини та навіть більше. Процес гуміфікації, сировина, засіб виділення, різновиди гумусових речовин, їх класифікація, фізичні, хімічні, біологічні та екологічні переваги застосування гумінових та фульвових кислот. Зверніть увагу на те, що досвід одержання та застосування гумінових речовин в цьому випадку більше 45 років!

what are humic acids.png
shutterstock_489220939.jpg

ДЕ ЗАСТОСОВУВАТИ ГУМІНОВІ РЕЧОВИНИ?

У яких областях сьогодні застосовують гумінові речовини? Найчастіше - в рослинництві як стимулятори росту або антистресанти. На відміну від аналогічних синтетичних регуляторів росту, гумінові препарати не тільки впливають на обмін речовин рослин.

DSC_0179-26656.jpg

Волога як лімітуючий фактор. Як знизити вплив посухи на врожайність

Нормальна вегетація та ріст рослин залежить від багатьох факторів навколишнього середовища: світла, температури, вологи та вуглекислого газу тощо. В цій статті пропонуємо розглянути один із них – вологу. 

himizm.png

БУДОВА ГУМУСОВИХ КИСЛОТ

Інтенсивне дослідження гумінових речовин інструментальними методами органічної хімії дозволило в останні роки істотно розширити інформацію про їх склад.

gumusuytvor.jpg

ГУМУСОУТВОРЕННЯ ЦЕ ГУМІФІКАЦІЯ?

Істотним джерелом органічних речовин в орних грунтах є органічні добрива різного складу. З часом органічні залишки перетворюються на гумус в результаті такого процесу як гумусоутворення.

bottom of page